Terreny en venda a Vilanova I La Geltru, Barcelona (Fondo Somella)

REF. 17753

Ref. 17753
venda: 180.000 
Terreny en venda a Vilanova I La Geltru, Urbanitzat, Asfaltat i Tanca.

Índex de lloguer

Preu Venda 180.000 €
Preu/m² 398 €/m²
Parcel·la 452 m2
Qualificació sòl
La direcció de l'immoble és aproximada.

Immobles similars:

 
 148 m2  0  0

IMMOMAX EBRE presenta aquest sòl urbà de 148 m², molt ben situat a Tortosa, a primera línia del riu Ebre. Aquesta parcel·la ofereix una excel·lent oportunitat per a inversors interessats en un projecte de desenvolupament residencial i comercial, en un entorn únic que combina vistes espectaculars al riu i a la ciutat.

Característiques destacades:

Superfície: 148 m².

Potencial d'ampliació: Amb la possibilitat d'afegir una planta addicional, la qual cosa permet maximitzar l'espai útil i crear diverses unitats residencials.

Espai comercial a la planta baixa: Ideal per instal·lar locals comercials que aprofitin l'afluència de visitants i residents de la zona.

Vistes immillorables: Orientació amb vistes panoràmiques al riu Ebre i al nucli antic de Tortosa.

Ubicació estratègica: Situat en un carrer emblemàtic, al costat de l'església, en una zona d'alt interès cultural i turístic. A prop de botigues, restaurants i serveis.

Aquest sòl urbà ofereix una oportunitat excepcional per desenvolupar un projecte versàtil que es pot adaptar a diverses necessitats: des d'apartaments amb vistes úniques fins a locals comercials atractius. La possibilitat de construir una planta addicional permet aprofitar al màxim el potencial edificable de l'immoble, generant un alt retorn de la inversió gràcies a la seva ubicació i característiques.

Per a més informació, truca al 696881908.çEn cumplimiento de la normativa vigente por el que se regulan los servicios de atención a la clientela en la compraventa y arrendamiento de viviendas, se informa al cliente que los gastos notariales, registrales e impuestos que le sean de aplicación (ITP o IVA + AJD) y otros gastos inherentes a la compraventa no están incluidos en el precio. Los honorarios de agencia son asumidos por la parte vendedora.

Todos los datos y fotografías expuestas son meramente orientativos, no tiene carácter de oferta ni valor precontractual, contractual o de garantía, y no implica recomendación de compra.

Aicat 4317

API 12942

156.000 €
 
   0  0
Terreny en venda a Vilanova I La Geltru.
195.000 €
Contacta amb el teu assessor
Carmen Prieto (Venda)
Sol·licitar informació

Si vols més informació sobre aquesta propietat, si us plau, omple el formulari: